Kredyt dla firm na oświadczenie

Założenie własnej firmy, a następnie planowanie budżetu przedsiębiorstwa to nie lada wyzwanie z którym zwłaszcza początkujący biznesmen może sobie nie poradzić. Co więcej, nawet jeśli jest świetnie zorganizowaną i oszczędną osobą, to nagłe zepsucie się firmowego sprzętu czy podwyżki materiałów koniecznych do produkcji mogą sprawić, że planowany budżet trzeba będzie zweryfikować.

W takiej sytuacji nawet prężnie działające przedsiębiorstwo może potrzebować dodatkowego zastrzyku gotówki, który pomoże uporać się z nieuwzględnionymi wcześniej wydatkami.

Niekiedy osoby planujące założenie działalności gospodarczej wzięcie kredytu dla firm na oświadczenie uwzględniają już na etapie tworzenia biznesplanu. Czy jednak każdy może go otrzymać? Jakie są największe zalety tego rodzaju wsparcia finansowego? Dowiesz się tego z naszego artykułu!

Kredyt dla firm na oświadczenie – to warto wiedzieć

Kredyt dla firm na oświadczenie - to musisz wiedzieć!Chcesz rozwijać swoją firmę? Potrzebujesz środków finansowych na uregulowanie tych najpilniejszych zobowiązań? A może brakuje Ci pieniędzy na promocję bądź spłatę zadłużenia? Nie masz czasu, by zebrać wszystkie wymagane przez bank dokumenty i czekać na decyzję o przyznaniu kredytu? W każdej z wymienionych sytuacji z pomocą przychodzi Ci bosspozyczka.pl oferując kredyt dla firm na oświadczenie.

Jeśli chcesz otrzymać kredyt dla firm na oświadczenie, ale przerażają Cię związane z tym procedury, zapoznaj się z naszą ofertą i zobacz jak w szybki i prosty sposób możesz uzyskać środki na sfinansowanie swojego biznesu!

Obecnie rynek usług finansowych w Polsce (dotyczy to również kredytów i pożyczek) nieustannie się rozwija, co z jednej strony jest jego zaletą, z drugiej zaś – wadą.

Wynikającą z rozwoju korzyścią jest więcej ofert tak pożyczek jak i kredytów, które są coraz lepiej dopasowane do potrzeb klienta.

Minusem jest natomiast fakt, że w gąszczu wspomnianych ofert niezwykle trudno jest znaleźć taką, która będzie nam w pełni odpowiadać.

Problem z wyborem mogą mieć zwłaszcza osoby, które wcześniej nie korzystały z usług firm pozabankowych. Samo dotarcie do procedur związanych z przyznawaniem kredytu i do formalności, których musimy dopełnić, by go otrzymać również nie jest proste.

Na szczęście jednak w przypadku ubiegania się o kredyt na firmę bez zaświadczeń na stronie bosspozyczka.pl cały proces odbywa się online, więc mamy o wiele więcej czasu na to, by zapoznać się ze wszystkimi dokumentami nim je podpiszemy. Ponadto w przypadku jakichkolwiek wątpliwości możemy skontaktować się z doradcą, który rozwieje nasze wątpliwości i odpowie na wszystkie pytania.

Kredyt dla firm na oświadczenie – kiedy się ubiegać?

To w jakim momencie działalności zdecydujemy się wnioskować o kredyt dla firm na oświadczenie, to kwestia indywidualnej decyzji i planów związanych z rozwojem przedsiębiorstwa lub koniecznością zapewnienia mu płynności finansowej.

W serwisie bosspozyczka.pl o kredyt dla firm na oświadczenie możesz ubiegać się już od pierwszego dnia działalności, gdyż dla nas nie ma znaczenia to, ile Twoja firma istnieje na rynku.

Kredyt dla firm na oświadczenie – zalety

Kredyt dla firm na oświadczenie - podsumowanieJakie korzyści wiążą się z tego rodzaju zastrzykiem gotówki? O tym, co wyróżnia bosspozyczka.pl spośród innych ofert kredytowych dostępnych na rynku przeczytasz poniżej:

  • Minimum formalności – nie wymagamy od Ciebie zaświadczeń z ZUS-u, ani urzędu skarbowego, wystarczy jedynie Twój dowód, posiadanie zarejestrowanej działalności gospodarczej oraz Twoje oświadczenie o osiąganych dochodach.
  • Jasne i przejrzyste warunki kredytowania – decydując się na wzięcie kredytu na naszej stronie od początku znasz jego całkowite koszty i wiesz, ile przyjdzie Ci zapłacić za udzielone wsparcie finansowe.
  • Brak poręczycieli i dodatkowych zabezpieczeń – wszystkie warunki jakie musisz spełnić, by otrzymać kredyt dla firm na oświadczenie zostały szczegółowo omówione w zakładce „Warunki pożyczki” na naszej stronie, nie będziemy wymagać od Ciebie niczego więcej niż to, co tam znajdziesz.
  • Elastyczny czas spłaty – ze spłatą zaciągniętego zobowiązania nie musisz się spieszyć, bowiem to Ty decydujesz o tym ile i na jak długo chcesz pożyczyć (jeśli nie jesteś pewien tego jakiej kwoty potrzebujesz i na ile rat najlepiej byłoby ją rozłożyć możesz skonsultować to z jednym z naszych doradców, którzy zawsze są do Twojej dyspozycji); kredyt dla firm na oświadczenie możesz wziąć na maksymalnie 24 miesiące.
  • Brak dodatkowych kosztów związanych ze wcześniejszą spłatą kredytu dla nowych firm bez zabezpieczeń.
  • Szybka decyzja o przyznaniu pieniędzy – o tym czy środki finansowe o które wnioskujesz znajdą się na Twoim koncie poinformujemy Cię w ciągu maksymalnie godziny (niezależnie od decyzji otrzymasz od nas informację zwrotną w tej sprawie).

Kredyt dla firm na oświadczenie – podsumowanie

Przedsiębiorca chcąc otrzymać kredyt dla firm na oświadczenie musi zazwyczaj spełnić szereg warunków. Jeśli chcemy wnioskować o taki kredyt w banku to jego przyznanie jest zależnie od wielu czynników takich jak kondycja finansowa przedsiębiorstwa, czas istnienia firmy, wysokość firmowych przychodów, istnienie innych zobowiązań czy samego celu kredytu.

Poza wymienionymi czynnikami poszczególne banki mają również swoje wymagania, którymi kierują się decydując o tym, komu przyznać kredyt, a komu środków finansowych odmówić.

Stąd też o wiele lepszym pomysłem jest skorzystanie z usług instytucji pozabankowej i zaciągniecie kredytu dla firm na oświadczenie, który otrzymamy na jasnych i przejrzystych zasadach, a przyznane pieniądze będziemy mogli wydać na dowolny cel.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *