Kredyt na start dla nowych firm

właściciel nowej firmy kredyt na start logoProwadzenie własnej działalności gospodarczej to prawdziwe wyzwanie. Na starcie opracowujemy strategię, planujemy określony budżet i kalkulujemy ewentualne ryzyko. Nie bez powodu zwykło się mawiać, że początki są najtrudniejsze.

Pożyczka dla nowych firm na dobry start!

Początki działalności to przede wszystkim nerwy z powodów finansowych – jest wiele wydatków, a nie od razu pojawiają się wpływy. Często zdarza się, że właśnie na starcie potrzebujemy kredytu dla firm bez zaświadczeń, który pozwoli rozkręcić biznes. Trudności potęguje fakt, że często instytucje nie są przychylne nowym przedsiębiorcom. Uzyskanie kredytu na start dla nowych firm jest trudne, a czasem wręcz niemożliwe w sytuacji, gdy przedsiębiorca nie ma historii kredytowej.

Bywa, że niesprzyjające kryteria i wysokie wymagania stawiane przez instytucje finansowe, rodzą obawy, że pożyczka brana na początku może przełożyć się na dalsze problemy finansowe. Jednak taka pomoc finansowa, może przyczynić się do sukcesu i prężnego rozwoju działalności.

Czy możliwy jest kredyt na start dla nowych firm?

Nikt przecież nie ma od razu zbudowanej historii kredytowej oraz wymaganych przez banki dochodów. Gdzie szukać rozwiązania?

Po krótkoterminowe pożyczki możemy udać się do banku jak i do firmy pożyczkowej. Pamiętaj, że pożyczkę pozabankową będzie ci znacznie łatwiej uzyskać ze względu na to, iż instytucje tego rodzaju nie mają tak wygórowanych wymagań jak banki. W celu uzyskania pożyczki w placówce będziesz potrzebował nie tylko dowodu osobistego…

Pożyczka na start dla nowych firm oferowana przez BOSS Pożyczkę to nowa oferta dla osób prowadzących działalność gospodarczą oraz dla osób samozatrudnionych. BOSS Pożyczka, dostosowując się do potrzeb, oferuje kredyt dla firm bez zaświadczeń. Nie jest istotny staż firmy, a więc rzeczywiście może być to pożyczka na start. BOSS Pożyczkę dostaniemy od pierwszego dnia działalności. Wnioskować o nią można nawet chwilę po dokonaniu rejestracji w urzędzie.

Szybkie i niezbędne dofinansowanie nowej firmy

BOSS Pożyczka oferuje kredyt dla nowych firm w kwocie od 1 000 do 10 000 złotych, a więc są to kwoty, które pozwolą na pokrycie pierwszych wydatków firmy i na efektywny start.

Co istotne cały proces odbywa się online, a więc w bieganinie między urzędami, biurem a spotkaniami z pierwszymi klientami, nie trzeba dodatkowo szukać czasu w kalendarzu na wizyty w placówce. Wystarczy chwila, aby w dogodnym czasie złożyć wniosek sprzed ekranu własnego komputera. Nie trzeba też kompletować dokumentacji. Nie są wymagane  dokumenty rejestracyjne, księgowe, bankowe. Nie musimy też szukać poręczeń i zabezpieczeń. Pożyczka dla nowych firm na start zawsze jest dopasowana do twoich potrzeb oraz możliwości spłaty zaciągniętego zobowiązania.

Pożyczka dla nowych firm na start online umożliwia natychmiastowe przystąpienie do realizacji planów i jest konkretną odpowiedzią na potrzeby młodych przedsiębiorstw. Długi proces decyzyjny w bankach, bywa dużym utrudnieniem i nie sprzyja rozwojowi biznesu. Na starcie, gdy potrzeba pieniędzy, każda godzina zwłoki działa na naszą niekorzyść. Decyzja kredytowa w BOSS Pożyczce zapada bardzo szybko, a rodzaj prowadzonej działalności nie ma na to wpływu. Środki dostajemy na konto w ciągu 24 godzin od otrzymania potwierdzenia i podpisania przez klienta umowy podczas wizyty kuriera.

Gotówka na dobry start dla Twojej firmy

Nowi przedsiębiorcy nie powinni obawiać się pożyczek pozabankowych dla firm. Zapewniają one atrakcyjny koszt kredytu oraz pełną elastyczność – klient ma możliwość określenia okresu spłaty pożyczki.

Kredyt na początek wcale nie oznacza falstartu, ale jest realną szansą dla biznesu. Przy wyborze musimy jednak pamiętać, by dana oferta w pełni odpowiadała naszym potrzebom i rzeczywiście pozwoliła na szybki dopływ potrzebnej gotówki.

Pożyczka dla nowych firm na start to zdecydowanie najłatwiejszy i najszybszy sposób finansowania potrzeb małych i większych firm. Zapoznaj się z ofertą wybranej przez siebie instytucji pozabankowej i wypełnij wniosek online.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kredytu dla nowych firm na start.

Komentujesz: “Kredyt na start dla nowych firm

  1. Z jednej strony racja, nowych firm powstaje duzo, a banki rzadko chcą im pożyczać pieniądze, bo nie mają wiarygodności. Kredyt na starcie działalnosci to mega ryzyko, ale czasami po prostu nie ma wyjścia

  2. Polskie państwo nie wspiera przedsiębiorczości, a już zwłaszcza nowych firm. Zakładasz działalność i nie wychodzisz nawet na zero tylko dokładasz do interesu bo większość przychodów i tak oddajesz do państwa. Każdy kto prowadził własną firmę przyzna, że najgorszy jest pierwszy rok, później powinno być lepiej. Na pewno wzięcie kredytu na start może, ale nie musi pomóc.

  3. Kredyt na start raz pomoże a raz zaszkodzi. Jak ze wszystkim, zanim skorzystasz najpierw pomyśl czy warto!!!! I wcale nie dotyczy to tylko nowych firm, bo finansowanie kredytem czy pożyczką jest czymś naturalnym również w przypadku przedsiębiorstw, które już troche na rynku działają.

  4. Dobra rada – kredyt na firme tylko jeśli inaczej nie damy sobie rady. Młody przedsiębiorca ma wystarczająco dużo obciążeń finansowych, zwłaszcza na początku, jeśli więc nie musi to lepiej się w to nie pchać, a jak już, to z możliwie najdłuższym okresem spłaty, tak by działalność mogła się rozkręcić.

  5. Jeżeli chodzi o kategorię kredytów na start dla nowych firm, które nie mają zabezpieczeń a potrzebują małej gotówki, to Boss Pożyczka jest jednym z ciekawych wariantów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *