O nas

BOSS pożyczka – pożyczki gotówkowe dla małych firm na start i dla profesjonalistów.

Boss Pożyczka to sposób finansowania potrzeb mikroprzedsiębiorców i profesjonalistów. Wspieramy biznes tam, gdzie tradycyjna bankowość nie ma oferty lub jej otrzymanie jest uwarunkowane przedłożeniem mnóstwa zaświadczeń i dokumentów. Dobrze rozumiemy ducha czasów – pieniądze powinny być łatwo dostępne i szybkie, a wysokość raty dopasowana do możliwości spłaty. Takie właśnie są oferowane przez nas pozabankowe pożyczki gotówkowe dla firm na start i dla małych firm i zbędnych zaświadczeń. O pożyczkę gotówkową dla firmy może się ubiegać każdy przedsiębiorca. Cały proces możesz sfinalizować w jeden dzień.

W odróżnieniu od innych firm obsługujących segment działalności gospodarczych stawiamy na:

  • Przejrzystość oferty
  • Łatwy proces wnioskowania
  • Szybkość i prostotę – całość odbywa się online, bez potrzeby wychodzenia z domu
  • Dostępność – brak jakichkolwiek dokumentów podczas ubiegania się o pożyczkę
  • Czas – pieniądze na rachunku w ciągu 24h
  • Wysoką skuteczność

Dzięki nowoczesnemu i innowacyjnemu podejściu Boss Pożyczka jest idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących źródeł finansowania zarówno już istniejącego biznesu, jak i dopiero powstającego – mamy ofertę dosłownie dla każdego, kto prowadzi działalność gospodarczą.

BOSS pożyczka to szybki sposób finansowania potrzeb dla nowych firm. Jest to również idealne rozwiązanie dla sektora MSP, startup’ów czy też osób pracujących w oparciu o samozatrudnienie. Wniosek może złożyć każdy, kto prowadzi działalność gospodarczą, nawet tuż po jej otwarciu. Cały proces przebiega bardzo sprawnie i bez zbędnych formalności.

Każdy przedsiębiorca może ubiegać się o pożyczkę w kwocie od 1000 do 10 000 złotych, rozłożoną na maksymalnie 24 raty. Zazwyczaj środki wpływają na konto w ciągu 24 godzin od otrzymania potwierdzenia podpisania przez Klienta umowy podczas wizyty

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi oferty pożyczki gotówkowej dla firm dla małych firm i dla nowych firm na start. Oferowane kredyty są dostępne przez internet i proces ubiegania się o gotówkę także odbywa się online.

Pożyczki pozabankowe dla firm powstały z myślą przyśpieszenia procesu zdobycia środków finansowych potrzebnych na rozwój twojej firmy.

Wypełniaj wniosek online i ciesz się z uzyskanej pożyczki gotówkowej dla firmy !